NOUZOVÝ STAV PRO TURISTICKÉ CÍLE A ZRUŠENÉ AKCE

IC MB

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu je nyní nepřístupna většina turistických cílů v Mladé Boleslavi. 

 Uzavřeny jsou všechna muzea (Muzeum Mladoboleslavska, ŠKODA Muzeum i Letecké muzeum Metoděje Vlacha) galerie (Galerie Pod Věží, Sbor českých bratří a Městský palác Templ), knihovna, městský krytý bazén, multikino, KC Klementinka, od 16. 3. Ekocentrum Zahrada a řada dalších institucí. 

Nyní se prosím neřiďte přehledem v kalendáři akcí na www.mladoboleslavsko.eu, www.metalovacesta.cz a webu města www.mb-net.cz.  Převážná většina akcí je zrušena a jsou uzavřeny i kulturní a sportovní expozice a areály. Nebude se samostatnou zprávou na webu oznamovat o každé akci, že byla zrušena. V případě upřesnění se prosím obracejte na konkrétního pořadatele či instituci.   Vstupenky V případě náhradních termínů zůstávají vstupenky a abonentky v platnosti. Jelikož se vstupenky na uvedené akce prodávají různými způsoby (hotově, kartou, on-line) a jedná se o různé pořadatele, postup vracení peněz musíme podřídit pokynům vstupenkových portálů a dalších pořadatelů. V případě vracení vstupného je pro Infocentrum, které je nyní zavřené, stanoven tento postup:
- podřizujeme se pokynům vstupenkových portálů, postupujte tedy prosím podle jejich pokynů www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz a www.evstupenka.cz. -   vstupné se vrací v místě zakoupení vstupenek, v případě, že je toto místo uzavřeno, postupujte dle   pokynů vstupenkových portálů - zakoupení vstupenek on-line si řeší zákazník sám přímo se vstupenkovým portálem  - vstupné se nevrací předem    Souhrnná a průběžně aktualizovaná zpráva o důsledcích opatření proti koronaviru bude po dobu nouzového stavu na titulní straně webu města www.mb-net.cz.

17.7.2020 12:26:22 | přečteno 135x | tana
 

Partneři

01
Infocentrum Mladá Boleslav
04
Škoda auto
05
07
10
11
20
logo PPNA
Logo Schneider Airsystems
Logo Schinkman
Logo Embe pivovar, autor: Embe pivovar
Středočeská centrala cestovního ruchu
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load