Omezení akcí v souvislosti s krizovým opatřením vlády

IC logo

Vzhledem k tomu, že od pondělí 5. října 2020 vstoupí v platnost krizové opatření vlády omezující mimo jiné konání hromadných akcí, rádi bychom Vás upozornili, že se může dotknout i některých akcí uvedených na našich stránkách. My se samozřejmě budeme snažit o co nejrychlejší aktualizaci dat, přesto Vás prosíme, abyste při plánování svého programu brali na nové opatření zřetel.


Opatření vlády zakazuje hromadné akce konané v počtu vyšším než deset osob ve vnitřních prostorech staveb a v počtu vyšším než dvacet osob ve vnějších prostorech, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, účasti na svatbě, prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství, a pohřbu, a odstup od jiných osob menší než 2 metry. Dále zakazuje koncerty, divadelní představení a jiná umělecká představení a slavnosti, při kterých se převážně zpívá, včetně zkoušek.

Dále omezuje jiná umělecká představení, při kterých se nezpívá, a to takto: představení se může zúčastnit maximálně 500 diváků a mezi přítomnými musí být dodržena vzdálenost 2 metry, případně musí být účinkující osoby od účastníků odděleny nepropustnou zábranou bránící šíření kapének (např. plexisklo). Každý návštěvník musí mít určeno místo k sezení, na kterém se převážně zdržuje. V prostorech konání těchto akcí se zakazuje podávat nebo prodávat potraviny včetně pokrmů a nápojů.

Více informací naleznete v přiloženém ikona souboruUsnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření.


1.10.2020 9:08:04 | přečteno 229x | ruzickova
 

Partneři

01
Infocentrum Mladá Boleslav
04
Škoda auto
05
07
10
11
20
logo PPNA
Logo Schneider Airsystems
Logo Schinkman
Logo Embe pivovar, autor: Embe pivovar
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load